Sed ut perspiciatis unde omnis iste
natus error sit voluptatem accusan
tium doloremque laudanti.
Instagram
Follow me
O mnie – Olga Brylińska Image Consultant
20402
page-template-default,page,page-id-20402,eltd-core-1.1.1,audrey-ver-1.5,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-centered,eltd-no-behavior,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-animate-height,eltd-,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
 

O mnie

olga_brylinska_konsultant_ds_wizerunku_profesjonalna_stylistka_1-530x600

OLGA BRYLIŃSKA

Mama dwóch wspaniałych chłopców. Księżycowa kobieta, dla której bliskość morza i muzyka są jak powietrze. Nie sposób bez nich żyć. 

Konsultant ds. wizerunku, profesjonalna stylistka, autorka TYPOLOGII ETHEREAL – prekursorskiej koncepcji ujęcia analizy kolorystycznej w odniesieniu do fizjonomicznego typu urody z uwzględnieniem sklasyfikowanych i opatentowanych pierwiastków dodatkowych.

W swojej pracy wykorzystuję umiejętności z zakresu kreowania wizerunku, relacji interpersonalnych oraz psychologii. W indywidualnej praktyce uwzględniam opracowaną przeze mnie TYPOLOGIĘ ETHEREAL oraz typologię trzynastu typów urody spopularyzowaną przez Davida Kibbe. Wykorzystuję całkowicie nowatorski program kompleksowego podejścia do kreowania wizerunku.

Unikatowy system mojego autorstwa stawia na rozpoznanie naturalnej aury oraz ekspresji. W wyjątkowy sposób trafia on do wszystkich, którym samorealizację i samoakceptację  utrudniają uprzedzenia oraz kompleksy wynikające z braku świadomości swojego ciała lub z braku umiejętności dostrzeżenia drzemiących w nim potencjałów. Zgodnie z propagowaną przeze mnie koncepcją fasony muszą być kontynuacją linii wyznaczonych przez fizjonomię. Natomiast idealnie dobrany styl powinien być odzwierciedleniem dominujących Ethereali

Jak ewoluował mój warsztat pracy?

Na dobry początek odrzuciłam wpojone mi złote zasady stylizacji połączone z klasyczną analizą kolorystyczną. Wiedziałam, że to wszystko nie do końca działa. Brakowało mi tylko sensownej systematyki, która pomogłaby uporządkować chaotyczne jeszcze wówczas spostrzeżenia i wnioski. Systematyki, która byłaby zmyślnym i dobrze funkcjonującym narzędziem pracy.

I oto pewnego dnia trafiłam na typologię, którą spopularyzował David Kibbe. Zafascynowana postanowiłam zgłębić temat. Ostatecznie unowocześniłam i zmodyfikowałam do pewnego stopnia poszczególne trzynaście typów urody oraz przypisane im wytyczne stylu. Przystosowałam całość do współczesnej mody i do aktualnego postrzegania kobiecej urody.

Posiadałam ulepszone już narzędzie pracy. Mimo to cały czas czułam, że to jeszcze nie to. Zaobserwowałam, że nasza uroda jest o wiele bardziej złożona. Oczywistością było dla mnie to, że na twarz, sylwetkę, kolorystykę i w końcu na aurę mogą wpływać zupełnie różne czynniki.

Na dzień dzisiejszy moim głównym narzędziem pracy jest stworzona przeze mnie TYPOLOGIA ETHEREAL. Jest ona odpowiedzią na wszystkie wcześniejsze wątpliwości i przeróżne zawiłe kwestie. Typologia Ethereal jest moim absolutnym numerem jeden. Nie wyobrażam już sobie pracy bez niej.

Udoskonalenia mojego warsztatu pojawiały się stopniowo, a o ich aktualnej formie zadecydowało ostatnie sześć lat praktyki zawodowej. Niemały wpływ na stan obecny miały również wspaniałe i nieocenione dziewczyny – czytelniczki mojej poprzedniej strony pod nazwą GETtheLOOK.

olga_brylinska_konsultant_ds_wizerunku_profesjonalna_stylistka
Aby zarezerwować termin analizy, kliknij w poniższy link:
REZERWUJ TERMIN

Kontakt

contact@olgabrylinska.com

Pinterest

Instagram

Facebook