Sed ut perspiciatis unde omnis iste
natus error sit voluptatem accusan
tium doloremque laudanti.
Instagram
Follow me
Ethereale i wnętrza – Olga Brylińska Image Consultant
22388
page-template-default,page,page-id-22388,page-child,parent-pageid-20426,eltd-core-1.1.1,audrey-ver-1.5,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-centered,eltd-fixed-on-scroll,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-animate-height,eltd-,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
 

Ethereale i wnętrza

JAKIE SĄ TWOJE WYMARZONE WNĘTRZA?
Słoneczny Ethereal
Kryształowy Ethereal
Świetlisty Ethereal
Bezkresny Ethereal
Wietrzny Ethereal
Księżycowy Ethereal
Syreni Ethereal
Alabastrowy Ethereal
Różany Ethereal
Baśniowy Retro Ethereal
Baśniowy Ethereal
Energetyczny Hiszpański Ethereal
Energetyczny Ethereal
Francuski Ethereal
Iskrzący Ethereal
Słowiański Ethereal
Królewski Ethereal - Królowa
Królewski Ethereal - Król
Gwiezdny Ethereal
Mahoniowy Ethereal
Karmazynowy Ethereal
Aby zarezerwować termin analizy, kliknij w poniższy link:
Rezerwuj termin

Comments

 • Astrid DC (FE, KarE, SE) +SyE

  Piękne wnętrza i piękna nowa odsłona strony. To jest dla mnie zaskakujące, jak bardzo blisko mi do wnętrz Świetlistych i Bezkresnych, jak zachwycają mnie Baśniowe, choć wtedy już czuję, że to nie moje tereny, a przy tym jak bardzo daleko mi do tych związanych z moimi własnymi Etherealami (zwłaszcza Syrenim i Karmazynem, które wydaje mi się, że czuję ogólnie bardzo mocno). W przypadku wnętrz i krajobrazów jakoś najmocniej czuję tę obcość własnych Ethereali, może to wynika z tego, że ich mieszanka daje jakieś zupełnie inne efekty niż czyste postaci i stąd to poczucie obcości?

  • Kinia SD KarE+(WE)+KE+GE+SE/DW

   Powiem tak – wnętrza z Karmazynowego kolażu są estetycznie piękne i mi się podobają, ale nie chciałabym tak mieszkać 😀

  • Avarati FG

   Kinio, mam podobnie. Mogę chodzić karmazynowo, mogę wypić lampkę wina w takim pomieszczeniu… ale mieszkać? Raczej nie 😀

 • Lifen TR

  Ja lubię karmazynowe wnętrza, mają coś w sobie 🙂 nie zrobiłabym całego domu na karmazynowo (blado bym wypadła na jego tle ;P) ale jeden pokój, tylko dla mnie, czemu nie. W poprzedniej galerii było jeszcze zdjęcie czarnej wiszącej lampy, trzymanej przez wspaniałego smoka, to było takie ostre i ozdobne jednocześnie, istne cudo <3 chyba mam więcej karmazynu w duszy, niż mi się kiedyś wydawało

 • Lifen TR

  No gdzieś tam podszeptuje „masz tę moc!”, może się z czasem ujawni 😀
  A propos smoków, czy to jest motyw karmazynowy? Czy też baśniowy? Z kolei złote smoki chińskie kojarzą mi się trochę królewsko… Tyle jest gatunków 😀

 • Lifen TR

  Ale super <3 Właśnie sobie wyobraziłam smoka w wersji alabastrowo-syreniej: opływowy, biały, z opalizującą łuską i wielkimi błękitnymi oczami. Piękny, ale wciąż drapieżny 😉
  Tymczasem zadowolę się moim czarnym kotem, który jak mruży oczy, to wygląda trochę jak taki mądry smok 😉

 • KasiaMarta DC ( Francuski, Słoneczny, Karmazynowy)+Alabastrowy+ Energetyczny

  Piękne galerie. Do mnie zdecydowanie najbardziej przemawia wnętrze Słoneczne, 100% tego co lubię jeśli chodzi o wystrój wnętrz i Energetyczne ( w wersji minimal ), dalej bardzo mi się podoba i dobrze się w takich wnętrzach czuje, wnętrze w stylu Francuskim (i chyba często coś podobnego wynajmuje, kojarzy mi się z moimi wakacjami, które zawsze spędzam gdzieś, gdzie jest morski klimat, restaurację itp ), potem wnętrze w stylu Karmazynowym (tutaj ma na myśli głównie łazienki bardziej w wersji minimal) i ewentualnie w Świetlistym (lubię go za okna, biel, też w bardziej minimalistycznej wersji). Czyli większość, by się u mnie zgadzała z moimi Etherealami. Nie mój klimat to wszystkie wnętrza, które kojarzą mi się z klimatem pokoju dziewczynki czy domku babci, ewentualnie z nadmiernym przepychem czy zagraceniem, czyli Alabastrowy ( który mam i lubię, ale nie we wnętrzach i biżuterii ), Różany, Iskrzący, Słowiański, Baśniowy i Baśniowy retro, Królewski ( szczególnie Królowa, bo Król już bardziej trafia w mój gust ). Doceniam też wnętrza Gwiezdnę, Księżycowe (za klimat, chociaż też za dużo wszystkiego jak dla mnie) , Mahoniowe i Bezkresne (za drewno, otwarte przestrzenie), chociaż sama bym tak nie mieszkała. Wychodzi na to, że jeśli chodzi o wnętrza i biżuterię to najwięcej ma do powiedzenia mój Słoneczny, który lubi się łączyć z Energetycznym, a potem Francuski i dalej Karmazynowy. Nie podejrzewał się nawet o słabość do Energetycznego, który jakby trochę czuję w sobie (w minimal wersji). A jak już wyczytałam, że lubi on się łączyć z Francuskim i Słonecznym ( + gra kolorystycznie z Czytą Zimą ), to chyba gdzieś tam na końcu, skromnie go sobie dopiszę, jako drobne inspirację.

 • MK.

  Piękna galeria. Świetliste wnętrza uważam za najbardziej przytulne, zwłaszcza jeśli chodzi o sypialnie i kuchnie. Z ciemniejszych – Baśniowy retro, bardzo mi pasuje do biblioteki czy takiego kącika do pracy umysłowej. Energetyczny i Iskrzący najbardziej mi pasują do pokoi dziecięcych, Syreni – do łazienek. Karmazynowy i Gwiezdny uwielbiam, ale jakoś nie przekonują mnie takie wnętrza – w Karmazynowym czułabym się jak w lochu, Gwiezdny jakoś wygląda zbyt płasko dla mnie. Królewskie wnętrza są super, ale trudno byłoby to przenieść na wystrój domu. Alabastrowy i Różany wydają mi się bardzo podobne do siebie i oba mają coś z klimatu Baśniowego Retro, tylko kolorystykę mają czystszą. Baśniowy to taka chatka Baby Jagi, Słowiański – wiadomo, klimaty ludowe, między nimi też widzę pokrewieństwo.

 • Arwena

  Dla mnie wygrywają Bezkresne. A moje mieszkanie typowo IE. Wszystko siè zgadza ?

 • Cass

  Zdecydowanie Świetliste i Słoneczne wnętrza przemawiają do mnie najbardziej i takie też jest moje mieszkanie (z dodatkiem Wietrznego – mocny wpływ wietrznego męża 😛 )
  Na kolejnych miejscach są Bezkresny i o dziwo Baśniowy retro – piękny jest! <3 Jednocześnie wiem też, że by mnie przytłaczał.
  Uwielbiam Syreni i bardzo go czuję, ale syrenie wnętrza w ogóle mi się nie podobają (poza kolorami).

 • Moderator Jonathan

  Jeżeli miałbym urządzać wymarzoną chatkę to bazą byłby Słoneczny z dodatkiem Świetlistego.
  Nie obraziłbym się gdybym spędził długi urlop w apartamencie o wystroju Króla albo mógł pracować z Wietrznego biura.

  Księżycowy wystrój, zwłaszcza salonów jest bardzo popularny w Szwecji. Jakiś czas temu widziałem częste połączenie Księżycowego i Baśniowego – przytulna szarość z butelkową zielenią. Mam wrażenie, że takie połączenie byłoby trudne „na człowieku” do zespojenia a we wnętrzach o wiele łatwiej jest łączyć rozbieżne Ethereale.

 • Dorkas SD

  Dziękuję, Olgo ? chodzi za mną ta zebra ostatnio ale właśnie jako taki akcent w połączeniu z królewskim i mahoniowym?

 • Eloise

  A ja teraz złapałam się, że jestem w trakcie malowania ścian na kolory Mahoniowego ? powiem szczerze, że nawet mi nie przyszło do głowy zastanawiać się nad pierwiastkiem tylko dopiero teraz, kiedy usiadłam z kawą do komputera i zaczęłam przeglądać stronę to do mnie dotarło ?

 • Eloise

  Czy dobrze rozumiem, że ta lampa https://img.pakamera.net/i1/1/860/stolowe-12458357_94836860.jpg to Baśniowy Retro? Mam nieodparte skojarzenia z lampami Tiffany.

 • Iskra (DC) + Świetlisty, Wietrzny

  Hej, wpadam dziś podzielić się moim zaskoczeniem. Na wsępie napomknę, że gdybym miała się stylowo zdefiniować w jednym etheralu to byłby to Wietrzny, natomiast moim urodowym any-etheralem mógłby być Kryształowy (pewnie jeszcze kilka innych ale kryształowe ubrania i kolory fatalnie mi robią). Urządzam sobie właśnie domowe gniazdo i okazuje się, że z wystrojem mam dokładnie odwrotnie – stanęło na tym, że będzie kryształowo (choć w skromniejszym wydaniu niż tu we wpisie, to jednak kryształowo). Ale jaja. Nawet walnę sztukaterię na ścianach, ha!, sama siebie nie poznaję. Mam nadzieję, że nie będę tego żałować :D. Co ciekawe zupełnie nie chciałabym mieszkać w wietrznych wnętrzach, brrrr, o nie. Normalnie tak jakbym podświadomie (świadomie?) chciała jakoś zrównoważyć moją wietrzność czymś przeciwnym w otoczeniu.

  • Kasia DC

   Ja obecnie mieszkam we mieszkaniu bardzoooo Francuskim i jestem zachwycona. Wnętrza, które mi się podobają są zgodne z moimi E, czyli Francuskie i Słoneczne + trochę w mniejszym stopniu Karmazyn. I chociaż wcześniej skłaniałam się bardziej ku Słonecznym, to teraz teraz jest przeszczęśliwa mieszkając w Francuskim i czuję, że jest bardzo moje.

 • Purple

  Ja też we wnętrzach lubię nie swoje E, np. salon jest księżycowo kryształowo energetyczny bo mam szare ściany,takie kamienne płytki,kryształowe żyrandole i do tego pawie kolory,kanapa min. nawet pawie pióra,które uwielbiam 🙂

Leave a Reply